Thursday October 18, 2018
Times

Hunter Trial
14th October 2018

Class 1 – PC70 Junior    
33 Aislinn Lace Cong Barracouda 10.00
34 Tiger France Hit the jackpot  
35 Lauren Batty Murphy 10.03
36 Annabel Corkill Eric  
37 Tayla Griffin Hardrich Charity 10.06
38 Jessica Tummon Dexter  
39 Holly Dimelow Brandy 10.09
40 Caitlyn Walton Bobby  
41 Lindsay Collister Conrhenny Golden Premier 10.12
42 Lucy Parsons Conrhenny Boomerang  
77 Elsje Alberts Dalways Pythagoras 10.15
       
Class 2 – PC70 Senior    
43 Karie Bridson Just Leo 10.18
44 Fiona Montgomery Grantstown Princess  
45 Jenny Forbes Pasoa Cayannais 10.21
46 Laura Corcoran Mr Bojangles  
47 Bryn Thompson Fine Resolve 10.24
48 Sam Self Sion  
49 Michelle Crawford Dave 10.27
50 Gillian Newey Tiger Lily  
51 Robert Thomson Beckhouse Black Bailey 10.30
52 Jo Ralston Crabbiesden Keltic Magic  
76 Catharine Barham Enbarr Ginnie 10.33
       
Class 3 – PC80 Junior    
53 Aislinn Lace Lucky 10.40
54 Freya Cowie Burnbank Aphrodite  
55 George Hotchkiss Jimmy 10.43
56 Lola-Bea Bryce Maid Of Wales  
57 Lucy Parsons Heathway Pandora 10.46
58 Siobhan Maginn Hazel wood two step  
59 Olivia Howland Connor 10.49
60 Aimee Wight Tiny Kalaway  
61 Milly Duncan Mitch 10.52
62 Emily Toombs Plan B  
63 Lindsay Collister Benaughlin Rambo 10.55
33 Aislinn Lace Cong Barracouda  
34 Tiger France Hit the jackpot 10.58
35 Lauren Batty Murphy  
36 Annabel Corkill Eric 11.01
73 Eva Jones Freddie  
       
Class 4 – PC80 Senior    
64 Paula Creer Oisin Earl of Dreams 11.04
65 Suzanne Booth Sliabh Lan Bobby  
66 Cheryl Curphey Primitive Viking 11.07
67 Claire Jackson Riffeylands Playboy  
       
Class 5 – PC90 Junior    
54 Freya Cowie Burnbank Aphrodite 11.20
55 George Hotchkiss Jimmy  
56 Lola-Bea Bryce Maid Of Wales 11.23
57 Lucy Parsons Heathway Pandora  
68 Isla Curphey Meadow Lark 11.26
69 Lola Bass Mac  
70 Amelia Hotchkiss Greystones Pilgrim 11.29
       
Class 6 – PC90 Senior    
71 Sammy Cattle Melbourne Secret Settlement 11.32
72 Victoria Garner Four Humour  
64 Paula Creer Oisin Earl of Dreams 11.35
       
Class 7 – PC100    
69 Lola Bass Mac 11.45
70 Amelia Hotchkiss Greystones Pilgrim  
71 Sammy Cattle Rockmount Kallie 11.48
       
Class 8 – Pick n Mix    
41 Lindsay Collister Conrhenny Golden Premier 12.00
59 Olivia Howland Connor  
43 Karie Bridson Just Leo 12.03
45 Jenny Forbes Pasoa Cayannais  
73 Eva Jones Freddie 12.06
48 Sam Self Sion  
49 Michelle Crawford Dave 12.09
74 Sophie Bateson Red  
60 Aimee Wight Tiny Kalaway 12.12
61 Milly Duncan Mitch  
62 Emily Toombs Plan B 12.15
50 Gillian Newey Tiger Lily  
51 Robert Thomson Beckhouse Black Bailey 12.18
52 Jo Ralston Crabbiesden Keltic Magic  
75 Olivia Howland Sophie 12.21
63 Lindsay Collister Benaughlin Rambo